Įsižeminimas. Pirmoji knyga, kuri kalba apie Žemės energiją ir jos įtaką mums, žmonėms

Įsižeminimas. Pirmoji knyga, kuri kalba apie Žemės energiją ir jos įtaką mums, žmonėms
Publikuota 2019-06-01 Skaitė 1416

 

Knyga „Įsižeminimas“ kalba apie nepaprastą gydomąją mūsų planetos galią. Žmonės iš pradžių turėjo ryšį su ja, bet bėgant istorijos amžiams tas ryšys silpnėjo ir galų gale beveik visai nutrūko. Vis dėlto ryšį su žeme galime atstatyti. RYŠYS SU ŽEME. Ilgą laiką įžeminimo terminas priklausė tik elektrotechnikos sričiai, tačiau šios knygos autoriai remdamiesi savo tyrimų bei stebėjimų duomenimis, praneša, kad įsižeminimas reikalingas ir gyviems organizmams.
    
Apie autorius:

Klintonas Oberis (Clinton Ober) pradėjo savo profesinę veiklą kaip rinkodaros specialistas kabelinės televizijos kompanijoje, paskui, aštuntojo dešimtmečio pradžioje, jis įkūrė savo kompaniją, kuri gana greitai tapo didžiausia kabelinio ryšio tiekėja Jungtinėse Valstijose.Tačiau 1993 metais Oberis netikėtai sunkiai susirgo ir atsidūrė ant mirties slenksčio. Tas įvykis pakeitė jo gyvenimo kryptį, jis pasitraukė iš verslo ir užsibrėžė naują gyvenimo misiją – rasti kuo veiksmingesnį būdą, kaip išsaugoti ir palaikyti sveikatą.

Stivenas Sinatra (Stephen T. Sinatra, M.D.) yra kardiologas, Amerikos kardiologų koledžo ir Amerikos dietologijos koledžo narys. Jo profesinės veiklos patirtis yra keturiasdešimt metų. Daktaro Sinatros tikslas – sujungti akademinę mediciną pasiteisinusiais alternatyviais gydymo būdais. Dr. Sinatra taip pat yra keliolikos knygų autorius. Pagrindinė jo tema – širdies ligų profilaktika.


Martinas Zukris (Martin Zucker) daugiau kaip trisdešimt penkerius metus rašo alternatyviosios medicinos, sveikos mitybos ir holistinio gydymo temomis. Jis yra kelių dešimčių knygų autorius ir bendraautoris.  

Knygą  „Įsižeminimas“ galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Rašyti komentarą
Rašyti
Skambinti