Kaip įsižeminti ?

Kaip įsižeminti ?
Publikuota 2019-06-01 Skaitė 2151

Kaip įsižeminti?

Pirmas ir pats paprasčiausias įsižeminimo būdas tai minėtas vaikščiojimais basomis. Tam reikia išnaudoti bet kokias galimybės: vaikščiokite savo kiemuose, stadionuose, parkuose, paplūdimiuose, nekreipdami dėmesio į praeivių kartais pašaipius žvilgsnius. Po kiek laiko tokių vaikščiotojų padaugės (kaip pvz., pamažu plinta šiaurietiškas vaikščiojimas su lazdomis). Aišku, kas turi sodą, daržą ar gyvena kaime, tai  jokių problemų nekyla, išskyrus žiemą. Teigiamą pojūtį patirsite jau po pirmojo pusvalandinio pasivaikščiojimo. Išėje pasivaikščioti basi iš karto gauname trijų veiksnių naudingą poveikį: fizinį aktyvumą judant, vitaminą D jei vaikščiojate saulei šviečiant ir gydomąją žemės energiją, kurią galite semtis neribotai ir…nemokamai… Galima pridurti dar ir labai naudingą natūralų pėdų masažą. Nebūtina ir vaikščioti basiems: galima tiesiog atsisėsti ar atsigulti ant žemės, galima pasiimti kėdutę, patogiai įsitaisyti joje lauke, kieme, vejoje ir nusiavus batus bei padėjus kojas ant žemės ar smėlio skaityti mėgstamą knygą. Jei žemė sausa, galima dėl geresnio laidumo ją sudrėkinti vandeniu. Net pusvalandinis toks kontaktas per dieną jau duoda pastebimą naudą.

Ar įsižeminimui tinka betonas, asfaltas, cementas? Asfaltas yra izoliatorius. Šlapias betonas ar cementas pusiau laidininkas, bet nauda iš to nedidelė. Sausas ar dažytas betonas elektros nepraleidžia. Kaip ir grindys su sintetine danga.

Puiki įsižeminimo galimybė yra maudynės, ypač sūriame jūros vandenyje, kuris yra puikus laidininkas. Jeigu maudotės baseine, kuris išklotas sintetine danga, tai jokio įsižeminimo efekto nebus, arba jis bus visiškai silpnas.

Neretas klausimas: ar galima įsižeminti palietus ar apkabinus mylimą ar bet kokį medį? Sausa mediena elektros nepraleidžia, todėl palietus sausą kamieno žievę, efekto nebus, arba ryšis su žeme bus labai silpnas. Tiesa, suspaudus pirštais žalią medžio lapą efektą sustiprinsite. Kitas dalykas – apkabinus savo mylimą medį galima pasikrauti jo biolauku, sustiprinti savo biolauką, aurą. Medžiai turi stiprų ryšį su žeme ir stovint prie medžio, po medžiu susidaro toks tarsi apsauginis skėtis, kuris apsaugo nuo elektromagnetinio aplinkos fono. Tokį efektą gerokai sustiprinsite, jeigu būdami po medžiu nusiausite batus.

Šiais modernių technologijų laikais įsižeminti galime ir nelakstydami basomis po pievą. Pakanka turėti įsižeminimo produktą ir jį naudoti visur kur esate, namie, biure ar kitose patalpose. Daugiau informacijos apie įsižeminimą rasite čia.

zemesenergija.lt

Rašyti komentarą
Rašyti
Skambinti