Kas yra įžeminimas ir kuo jis naudingas?

 Kas yra įžeminimas ir kuo jis naudingas?
Publikuota 2019-06-01 Skaitė 9191

Įžeminimas: Senovės Išmintis Susitinka su Naujais Atradimais Sveikatai

Įžeminimas tai ir labai senas dalykas ir visiškai naujas atradimas. Įžeminimas – tai kokio nors objekto kontaktas su žemės paviršiumi ir tuo pačiu – su natūraliu žemės elektros krūviu, kuris daro įtaką ir gyviems organizmams, visų pirma – slopina uždegiminius procesus. Įrodyta, kad uždegimai yra faktiškai visų chroniškų ligų priežastis. Uždegimai taip pat skatina ir organizmo ląstelių senėjimą.

Vadinasi, kontaktas su žeme mus apsaugotų nuo daugybės sveikatos problemų. Tačiau tai išgirdę žmonės dažnai atšauna, kad tokį kontaktą mes palaikome nuolatos — tai esą vyksta savaime, tad nereikia jokių papildomų pastangų. Tai ne visai tiesa. Taip, mes gyvename ant žemės paviršiaus ir juo vaikštome, tačiau žemės faktiškai neliečiame. Nors daug tūkstantmečių žmogaus oda lietėsi su žeme, dabar šio sąlyčio nebėra.

Seniau žmones daug vaikščiojo basi ir per pėdas sėmėsi žemes jėgos. Bet dabar vaikščiojimas basomis kojomis yra retas dalykas. Avime batus, kurių padai pagaminti iš sintetinių elektros nepraleidžiančių medžiagų, namuose vaikštome sintetiniais kilimais ir miegame lovose su sintetine patalyne.

Nuo žemės esame izoliuoti, atsijungę, netekę savo „elektrinių šaknų“. Žemės mums trūksta. Mes kenčiame Žemės badą.

Todėl mūsų kūnus nuolat kamuoja uždegimai ir jų keliamos ligos. Jos šiandien pakerta visų amžiaus grupių žmones ir tokių ligonių skaičius auga. Anksčiau nuo tokių bėdų žmones saugojo elektrinis Žemės laukas tačiau šiandien šios apsaugos mes nebeturime.

Ryšį su žeme galime atstatyti visai paprastai — tai yra vaikščiojimas basomis kojomis. Basi galime būti ir lauke, ir patalpose, netgi savo biuruose, jei tik grindys ten pagamintos iš laidžių medžiagų. Susisieję su natūraliu žemės paviršiaus krūviu lauke ar patalpose, atkursime kūno elektrinį lauką, tai teigiamai paveiks visa organizmą.

Štai kas tada įvyks:

  • Susilpnės ar visai liausis uždegiminiai procesai.
  • Susilpnės ar išnyksi įvairios kilmės chroniški skausmai.
  • Susilpnės chroniškas nuovargis.
  • Pagerės kraujo apytaka ir ląstelių aprūpinimas maisto medžiagomis. Sumažės patiriamo streso lygis.
  • Pagerės miegas.
  • Sustiprės organizmo energija.
  • Pradės greičiau gyti įvairios žaizdos.
  • Sustiprės imunine sistema.

Trumpai kalbant įsižeminimo poveikio esmė yra tokia: žemės paviršius turi neigiamą krūvį, kurį jam suteikia elektronai (jų krūvis neigiamas).  Kai žmogus pvz., per basas pėdas ar kitokiu būdu kontaktuoja su žeme, jis absorbuoja, sugeria neigiamą elektronų krūvį ir tuo pačiu panaikina krūvių disbalansą organizme ir neutralizuoja dėl oksidacijos procesų nuolat atsirandančius laisvuosius radikalus. O laisvieji radikalai yra pagrindinis ląsteles žalojantis veiksnys. „Atkurdami nutrūkusį ryšį su žeme, mes įsileidžiame į save jos gydomąją galią“ – rašo autoriai. Beje, išvardinti įsižeminimo privalumai ne kartą buvo patvirtinti eksperimentais su pakankamai didelėmis grupėmis žmonių. Knygoje pateikti tokie duomenys, Pvz., 85 proc. tiriamųjų pareiškė, kad įsižeminę greičiau užmigdavo, o 95 proc. – geriau miegojo visą naktį; visi rytą jautėsi geriau pailsėję; 74 proc. išsivadavo iš sąnarių ir nugaros skausmų ir kt. Toliau bus pateikta daugiau konkretesnių pavyzdžių, atsiliepimų. Susimąstykime: argi neverta pabandyti realizuoti visus išvardintus privalumus tokiu paprastu, visiems prieinamu, nieko nekainuojančiu ir efektyviu būdu – įsižeminimu?

Ištrauka iš knygos "Įsižeminimas, svarbiausias kada nors padarytas atradimas apie sveikatą" (2014) Clinton Ober, Dr. Stephen Sinatra, and Martin Zucker 

Rašyti komentarą
Rašyti
Skambinti